7 ay önce yaşanan Kahramanmaraş merkezli depremlerin ardından kentte yaşayan vatandaşların barınmadan beslenmeye tüm ihtiyaçları karşılandı. Bu süreçte şehrin 51 noktasında kurulan konteynerlerde 61 bin 721 afetzede misafir edildi.
![](https://bursaspordanhaberler.com/wp-content/uploads/2023/08/kahramanmarasta-51-noktada-23-bin-212-konteynerin-kurulumu-tamamlandi-eu98wp92.jpg)
7 ay önce yaşanan Kahramanmaraş merkezli depremlerin ardından kentte yaşayan vatandaşların barınmadan beslenmeye tüm ihtiyaçları karşılandı. Bu süreçte şehrin 51 noktasında kurulan konteynerlerde 61 bin 721 afetzede misafir edildi.